O nás

Spoločnosť AWINDOR s.r.o. sa snaží uspokojiť každého, kto hľadá okná, dvere alebo potrebuje fasádu. Bez ohľadu na to, či sú to výrobky z plastu, hliníka alebo drevohliníka. Sortiment, ktorý ponúkame je široký a každý má možnosť vyberať z pestrej ponuky. Naším prvoradým cieľom je spokojný zákazník. Snažíme sa ponúkať produkty pre náročných zákazníkov, ktorí oceňujú v prvom rade kvalitu a perfektný servis. V každom sortimente sa snažíme vyhovieť náročným zákazníkom, u ktorých je kvalita na prvom mieste. Máme riešenia aj pre tých, ktorí hľadajú optimálny pomer medzi cenou a kvalitou. Neponúkame lacné ale dobré okná a dvere. Každý krok, ktorý Vy a naša firma spoločne podstúpime k vyhotoveniu Vašich okien, bude ďalším krokom k dosiahnutiu dokonalosti stavby Vášho domova či firmy.

Splniť požiadavky zákazníkov nie je jednoduché, preto sme sa rozhodli pri výrobe našich okien a dverí spolupracovať s partnermi, ktorí majú vo svojom obore to najvyššie renomé.

Rehau_B_s
Schueco

Náš sortiment obsahuje okná a dvere do štandardných domov, ale môžu to byť aj okná a dvere do nízkoenergetických a pasívnych domov.

Energookno
Ponúkamé okná a dvere, ktoré okrem štandardných certifikátov majú aj energetický certifikát, ktorý stanovuje energetickú triedu konkrétneho výrobku.

Sme členom profesného zruženia slovenských výrobcov okien a dverí SLOVENERGOOKNO, ktorého hlavným poslaním je výroba kvalitných okien a dverí a následne ich kvalitná montáž, čím sleduje ochranu slovenských spotrebiteľov.

Mimoriadnu pozornosť venujeme kvalitnej montáži, bez ktorej dodávka okien, dverí alebo fasády nemôže byť úplná. Dôležitým je pre nás aj kvalitný záručný a pozáručný servis.