Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú doplnkom, ktorý zavŕši komfort užívania Vašich okien a zbaví Vás nepríjemnosti s lietajúcim hmyzom počas vetrania.

Siete MTECH, ktoré ponúkame k oknám AWINDOR, sú od osvedčeného dodávateľa firmy MARKOB s.r.o., Prešov a môžete si vybrať z nasledovného sortimentu:

PEVNÉ OKENNÉ SIETE – SOM, SOL, SOT, SOV

Okenná sieť SOM ( profil siete bez lemu ) s rôznymi spôsobmi upnutia siete poskytuje široké možnosti použitia okennej siete. Montáž a demontáž na okenný rám je jednoduchá. Sieť je vhodná pre plastové, drevené a hliníkové okná s izolačným dvojsklom. Okenná sieť SOL (profil valcovaný s lemom) a SOT (profil extrudovaný s lemom) s rôznymi typmi zvrtlíkov poskytuje široké možnosti použitia okennej siete. Jednoduchá montá a demontáž na okenný rám z interiéru. Sieť je vhodná pre plastové, drevené a hliníkové okná s izolačným sklom.

Okenná sieť SOV ( profil siete s odsadením ) so svojím spôsobom upnutia je zvlášť vhodná pre okná s odkvapom na okennom krídle. Montáž a demontáž na okenný rám je jednoduchá. Sieť je vhodná pre plastové, drevené, hliníkové okná s izolačným dvojsklom, ale aj pre staršie typy okien.

SAMONAVÍJACIE SIETE – SS2

Samonavíjacie siete SS2 patria do skupiny výrobkov PRIMASET – siete proti hmyzu. Sú vyrábané v dvoch modifikáciách. Siete s odsadením a siete bez odsadenia. Siete bez odsadenia nie sú vhodné pre okná s odkvapom na krídle okna, ktorý presahuje rovinu pevného rámu okna. Siete s odsadením sú vhodné aj pre okná s odkvapom na krídle okna. Jednoduchá montáž a ovládanie poskytujú široké možnosti použitia samonavíjacích sietí pre plastové, drevené a hliníkové okná.

SIEŤOVÉ DVERE PROTI HMYZU – SD

Sieťové dvere SD patria do skupiny výrobkov PRIMASET – siete proti hmyzu. Sú vyrábané z dvoch typov profilov SD1 (oblý extrudovaný profil) a SD2 (hranatý valcovaný profil) vo viacerých modifikáciách. Jednuchá montáž na rám, alebo do ostenia poskytuje široké možnosti použitia sieťových dverí.

siete_proti_hmyzu_451 siete_proti_hmyzu_741 siete_proti_hmyzu_7859