Parkovacie zábrany

MODEL – WIL

ELEKTROMECHANICKÁ ZÁVORA PRE SÚKROMNÉ, VEREJNÉ A FIREMNÉ PARKOVISKÁ

wil
Štyri verzie:
do 4 m (WIL4, WIL4I),
do 6 m (WIL6, WIL6I).
Galvanizovaná oceľ, farbený obal alebo AISI 304 (WIL4I, WIL6I).
Zabudovaná riadiaca jednotka, môže byť odstránená, pre ľahšie zapájanie a údržbu.
Ľahká inštalácia
Rameno môže byť namontované nezávisle na pravej alebo ľavej strane.
Ľahké vyváženie
lineárne nastavenie pružiny.
Systém pracuje počas výpadku energie pomocou vstavanej dobíjacej batérie. Koncové spínače počas spomalenia v otváraní alebo zatváraní môžu byť nastavené mechanicky alebo elektricky.
Rýchlosť môže byť elektronicky nastavená: WIL4, 3,5 sekúnd minimálny otvárací čas; WIL6, 5 sekúnd otvárací čas.
Protinárazová bezpečnostná funkcia počas otvárania a zatvárania.
Farbený hliníkový profil závory
Ľahká inštalácia signálnych led svetiel a pneumatickej hrany.
LED signálne svetlá
Vysoko výkonné a s dlhou životnosťou
Jednoduchá na obsluhu, kľúčom ovládaný odblokovací systém.


MODEL – SIGNO

ELEKTROMECHANICKÁ ZÁVORA PRE SÚKROMNÉ, VEREJNÉ A FIREMNÉ PARKOVISKÁ

signo
Výkonný a rýchly
Elektromechanický 24 Vdc pohon, s príkonom 300 W a s maximálnym krútiacim momentom 250 Nm. Úplné otvorenie (90°) dosiahne: za 1,8 s (Signo3), za 3s (Signo4), za 6s (Signo6). Modely s napájaním 230 Vac alebo 110 Vac.
Dômyselný
Voľba MASTER/SLAVE automaticky zladí dve oproti sebe postavené závory. To znamená, že je možné zautomatizovať vstupy max. na 8 a 12m (pre Signo4 a Signo6 jednotlivo). Inteligentný pohyb sa automaticky otočí (zmení), keď rameno narazí na prekážku. Softvér automatic-ky zasiahne, aby napravil akúkoľvek prípadnú nerovnováhu spojenú s odchýlkami podnebia, alebo pri nedostatočnej údržbe.
Bezpečný
Možnosť spomalenia a zrýchlenia pri každom otvorení a zatvorení na začiatku aj na konci úkonu
Pohodlný
Oddelený priestor pre elektroniku a mechaniku zabezpečuje ľahký prístup k riadiacej jednotke, ktorá je umiestnená pod horným výmenným krytom skrinky. Čelná strana umožňuje prístup len k mechanickým častiam.
Dokonalá, dobre vyvinutá riadiaca jednotka:
Inovovaná riadiaca jednotka využíva rotačnú silu, rýchlosť a spomalenie riadiaceho systému. Vďaka NICE kódovacej technológii nie je potrebné nastavovať koncové spínače. Koncové polohy sú nastavené stlačením jedného tlačítka raz a navždy.
Intenzívne použitie:
Nový 24 Vdc pohon SIGNO môže byť dlhodobo intenzívne používaný. Vďaka tejto vlastnosti je ideálny pre súkromné, verejné alebo priemyselné parkoviská, vystavené počas dňa frekventovanej prevádzke.
Exkluzívne funkcie:

  • závora sa zavrie okamžite po prejdení vozidla
  • má dva typy semaforového druhu riadenia dopravy
  • automatický bezpečnostný test na začiatku každého úkonu
  • stály odpor STOP vstupu na pripojenie dotykovej hrany
  • má počítadlo úkonov, pomocou ktorého je možné naprogramovať prah udržovacej signalizácie
  • záložný zdroj PS 224

MODEL – X-BAR

ELEKTROMECHANICKÁ ZÁVORA PRE SÚKROMNÉ, VEREJNÉ A FIREMNÉ PARKOVISKÁ

xbar Modulová tyč v troch 1-metrových sekciách. Nice BlueBUS technológia k zjednodušeniu inštalácie a umožneniu 2-drôtového prepojenia medzi riadiacou jednotkou a bezpečnostnými prvkami X-Bar je kompaktný s: Solemyo systém využívajúci solárnu energiu, nahradzujúcu hlavný prívod; batériová schránka môže byť krytá v X-Box púzdre. Opera systém, ktorý vďaka multifunkčnému displeju O-View umožňuje programovanie, kontrolu a riadenie automatizácie aj na diaľku. Silný a rýchly: elektromechanický pohon 24 Vdc, 100 W s krútim momentom do 120 Nm. Zabudovaná riadiaca jednotka s blikajúcim osvetlením pre garanciu optimálnej viditeľnosti svetelného signálu. S možnosťou pre pripojenie poslednej generácie optických a odporových citlivých hrán (s 8,2 KOhm odporom). Signál pri zapnutí na indikovanie správneho napájania a úkonu riadiacej jednotky. Automatická diagnostika chýb počas úkonov s informáciou podľa rozličných kombinácií zábleskov. Viac bezpečnosti a spoľahlivosti detekovanie prekážok a monitorovanie odberu motora počas automatického pohybu. Úspora energie: keď nie je systém používaný, tak sa prepne do pohotovostného režimu; takto redukuje spotrebu. Flexibilný a jednoduchý na prenos: modulová tyč v troch 1-metrových sekciách na prispôsobenie dĺžky k špecifickým požiadavkám; zahrňuje kĺby a veko; kompaktné rozmery výrobného obalu umožňujú prenos X-Baru. Viac komfortu a bezpečia v programovaní a údržbe fázy: rozdelené prepážky pre elektronické a mechanické časti. Rýchly a jednoduchý prístup k riadiacej jednotke umiestnený vo vrchnej časti tela a chránenej polykarbónovým krytom. Jednoduchý upínač fotobuniek na špeciálne navrhnutý podstavec na telese závory.